SataIT - tworzenie stron internetowych, pozycjonowanie stron, hosting, Skierniewice,
zachęca Państwa do ściągnięcia najnowszej wersji dodatku Flash.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

O firmie Strona główna Strony WWW Inne usługi Portfolio Kontakt

 

WSTĘP:

We współczesnym świecie internet stał się podstawowym medium wymiany informacji. Obecność w globalnej sieci to niemalże obowiązek, nieważne czy mamy do czynienia z wielką koroporacją czy małą firmą. Każdego dnia miliony ludzi na całym świecie korzystają z internetu. Osoby te szukają wszelakich informacji o ofertach, produktach, usługach czy adresach. Czy w takiej sytuacji firma może sobie pozwolić na nieposiadanie własnej, unikalnej wizytówki w globalnej sieci?

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, proponujemy zaprojektowanie, wykonanie oraz wypromowanie witryny internetowej - pełni profesjonalnie, a zarazem przy niedużych nakładach finansowych. Nie pozostawajcie w tyle - konkurencja napewno wykorzysta taką okazje na wypromowanie się. ZADBAJCIE O WIZERUNEK WASZEJ FIRMY W SIECI.

 

TWORZENIE:

Oferujemy w pełni kompletne wykonanie witryny internetowej.

Budowe strony zaczynamy od pełnej analizy potrzeb klienta - przeprowadzamy wywiad z klientem, ustalamy funkcjonalność witryny i jej wygląd. Dzięki bogatemu doświadczeniu możemy podsunąć także własne pomysły i rozwiązania. Następnie wyykonujmy projekt graficzny strony. Kolejny krok to tworzenie kodu strony i łączenie go z istniejącym projektem graficznym. Całość jest przedstawiana klientowi do weryfikacji, wprowadzane są ewentualne poprawki, a następnie witryna zostaje wyeksponowana w globelnej sieci.

Oferujemy Państwu standardowe strony - wizytówki, z podstawowymi informacjami na temat firm, usług czy produktów, ze zdjęciami, kontaktem czy dowolną inną informacją.
W naszej ofercie są również strony z systemem zarządzania treścią - CMS, dzięki którym sami Państwo będziecie mogli zarządzać swoją stroną, pisać artykuły, aktualności, modyfikować galerie czy całe menu. Zajmujemy się także sklepami internetowymi oraz bardziej zaawansowanymi systemami internetowymi.

Wykonane i zakończone przez nas witryny internetowe, możecie Państwo zobaczyć w zakładce PORTFOLIO. Czas realizacji strony wynosi od kilku dni, do miesiąca.

 

HOSTING:

Strona by była zawsze dostępna dla odwiedzających, wymaga miejsca na pracującym bez przerwy, podłączonym do Internetu komputerze. Udostępniamy Państwu bardzo tani i szybki, a zarazem stabilny hosting internetowy. Współpracujemy ze znanym i cenionym w skali Europy dostawcą miejsc hostingowych, więc nasze usługi gwarantują pełną niezawodność. Opłata za hosting odbywa się raz na rok i jest niemalże symboliczna.

 

POZYCJONOWANIE:

Kluczem do sukcesu w biznesie jest odpowiednia reklama. Nasza firma zapewnia Państwu promocję Waszej firmy w sieci poprzez zakup odpowiednich domen internetowych oraz pozycjonowanie strony w głównych wyszukiwarkach internetowych takich jak: Google.pl, Onet.pl, Wp.pl, Interia.pl. Nasze doświadczenie jest gwarantem wysokiej pozycji promowanej strony w najważniejszych wyszukiwarkach. Metody używane przez nas do pozycjonowania są skuteczne, a zarazem bezpieczne dla pozycjonowanej witryny.

 

ALLEGRO:

Serwis Allegro.pl jest największym w Polscie serwisem aukcyjnym. Znaczna część firm prowadzi tam swoją sprzedaż w internecie. Prezentacja towarów w serwisie odbywa się przy pomocy odpowiednio stworzonych szablonów aukcji. W naszej ofercie znajdą Państwo możliwość wykonania konkretnego szablonu pod aukcje Allegro, wg Państwa sugestii i kryteriów, czy też w nawiązaniu do formy graficznej Państwa strony internetowej. Raz stworzony szablon można wielokrotnie wykorzystywać podczas wystawiania różnych aukcji.

 

 
         
WSTĘP

TWORZENIE

HOSTING

 

POZYCJONOWANIE

 

ALLEGRO

Created by SATAiT
SATA Information Technology
ul. Jagiellońska 8/16 lok. 29
96-100

Skierniewice

tel: 531 531 591
email: biuro@satait.pl